بازرگانی دانا خواب
خانه / روتختی سنتی / قیمت بهترین روتختی مدل شاه عباسی سنتی

قیمت بهترین روتختی مدل شاه عباسی سنتی

نقش های اصیل ایرانی را تا چه حد می شناسید؟ آیا می دانستید نقش شاه عباسی علاوه بر فرش در روتختی ها هم کاربرد دارد؟ این مدل زیبا می تواند در شمار بهترین روتختی های سنتی آورده شود.
در صنایع اصیل ایرانی که از دیرباز رواج داشته، طرح هایی به چشم می خورد که پیش زمینه ای فرهنگی و تاریخی برای آن مفروض است. از جمله این نقوش که در فرش ها و پارچه های ایرانی بسیار به چشم می آیند، می توان به گل های شاه عباسی اشاره نمود که از زیباترین و جذاب ترین طرح های سنتی به شمار می رود.
از آنجاییکه این نقش ها در بین ایرانیان بسیار مورد اعتنا می باشد و با توجه به زمینه های فرهنگی تمایل زیادی به استفاده از آن ها دارند، این طرح زیبا بر روی این سرویس روتختی به تصویر کشیده شده است.
علاوه بر آنچه ذکر شد، ترکیب رنگ های لایت و آرامش بخشی که برای آن در نظر گرفته شده نیز نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می نماید.
نوع پارچه ساتن پنبه ای که برای این روتختی بکار رفته می تواند با عبور دادن جریان هوا از خود نقش زیادی در سلامت بدنتان داشته باشد و هوای کافی برای تنفس را در زمان خواب در اختیارتان بگذارد.
برای سرویس شاه عباسی دو روبالشی و یک کاور لحاف و ملحفه تشک خوش خواب تعبیه شده البته می توانید برای اینکه زیبایی این سرویس را جلوه بیشتری بدهید از تعدادی کوسن با سبک ساده و سنتی در کنار هم استفاده نمایید.منبع: بازار لوازم خانگی ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید دانا
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120902095
پاسخگویی تلگرام: Danakhab1@
کانال تلگرام شرکت: Danakhab@
پست الکترونیکی: Danakhabco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی سنتی اسلیمی بته جقه

سایت فروش روتختی سنتی اسلیمی بته جقه

اگر می خواهید اتاق خوابی به سبک سنتی داشته باشید میتوانید از روتختی اسلیمی یا …

دیدگاهتان را بنویسید

دانا خواب فروشگاه