بازرگانی دانا خواب
خانه / روتختی اسپرت / سرویس روتختی اسپرت دونفره رنگ آبی

سرویس روتختی اسپرت دونفره رنگ آبی

می دانستید اینکه برای سرویس روتختی از رنگ آبی استفاده می شود رابطه مستقیم با آرامش شما در خواب دارد؟ سایز دونفره این مدل اسپرت زیبا را از دست ندهید.
بنظر شما چرا برخی از رنگ ها در تولید ست روتختی کاربرد بیشتری دارند؟
یکی از اساسی ترین نیازهای هر انسانی خوابیدن می باشد اما اینکه کیفیت خواب شما تا چه اندازه باید باشد جای بحث دارد. انسان به خواب نیاز دارد تا بتواند قوای ذهنی و جسمی از دست رفته اش را بازیابد و روز بعد را با انرژی مضاعفی آغاز نموده و فعالیت های روزمره خود را به خوبی انجام دهد. اما اگر خواب شما کیفیت خوبی نداشته باشد هیچ کدام از اینها واقع نخواهد شد.
برای اینکه این بخش مهم از زندگیتان دارای کیفیت لازم باشد باید آرامش داشته باشید و دغدغه های فکری خود را رها کنید. اما آنچه شما را شگفت زده خواهد نمود تاثیر رنگ ها بر روی بدن و ذهنتان است. به گفته کارشناسان علم روانشناسی رنگ آبی دارای خاصیت آرام بخش است و می تواند استرس را از شما دور کند.
بر همین مبنا استفاده از این طیف رنگ در سرویس های روتختی بسیار رایج می باشد و اثر زیادی در بالا بردن کیفیت خواب شما می گذارد. برای این ست دونفره با طرح اسپرت از روش دوخت کاوری استفاده شده تا در زمان شستشو و یا جابجایی بتوانید براحتی لحاف را از داخل کاور بیرون بیاورید. همچنین این تکنیک در تغییر فصل ها نیز بسیار کاربردی خواهد بود و شما دیگر نیازی به خرید روتختی دیگری نخواهید داشت. این سرویس روتختی زیبا را می توان اثری هنرمندانه تلقی کرد.منبع: بازار لوازم خانگی ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید دانا
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120902095
پاسخگویی تلگرام: Danakhab1@
کانال تلگرام شرکت: Danakhab@
پست الکترونیکی: Danakhabco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روتختی اسپرت دونفره

خرید بهترین مارک روتختی دونفره اسپرت به صورت آنلاین

برای خرید روتختی دونفره اسپرت از طریق سایت می توانید شرکت معتبر دانا خواب را …

دیدگاهتان را بنویسید

دانا خواب فروشگاه